+971 585 858 733

Telefon/Whatsapp UAE

+48 501 128 733

Telefon/Whatsapp PL

info@dedimarine.com

Obsługa klienta 24/7

ul. Poznańska 7
60-185 Skórzewo

DEDIMARINE
NIP:7772166158
Regon:634389808
Właściciel platformy/ siedziba

Najczęstsze pytania

Podstawowa cena za 2-godzinny poranny rejs jachtem zaczyna się od 150 aed, 3-godzinny rejs na zachód słońca to 300 AED dla osoby dorosłej. Indywidulany wynajem Jachtu na wyłączność od 700 AED/ godzina.

Możesz wybrać opcję REZERWACJA wybranego jachtu, podać wymagane dane i zapłacić online, aby zarezerwować jacht. Możesz też do nas napisać maila, zadzwonić skontaktować się przez Whatssaap a my zarezerwujemy jacht.

Tak, podczas rejsu musisz posiadać przy sobie dokument tożsamości ( paszport lub Emirates ID )

Cena wynajmu Jachtu, zarówno indywidualnego czarteru, jak i rejsu grupowego nie obejmuje transportu. Musisz pojawić się we wskazanym przez nas miejscu zbiórki. Oczywiście możemy zorganizować za dodatkową opłatą, odbiór i transport z wybranego miejsca.

Wszystkie Jachty są wyposażone w odpowiednią ilość lodu, wody, oraz limitowaną ilość napojów bezalkoholowych i soków. Ręczniki zostaną zapewnione w momencie zameldowania.
Na wszystkich naszych czarterach zapewniamy wystarczającą ilość naczyń i szkła.

Kamizelki ratunkowe są wymagane tylko w przypadku wydania ostrzeżenia pogodowego lub czarterowania statku o dużej prędkości, takiego jak łódź motorowa. Mimo to jest to wymagane tylko wtedy, gdy statek jest w ruchu i można je usunąć, gdy stoi na kotwicy.

Tak, dzieci mogą uczestniczyć e rejsie Jachtem w Dubaju, przestrzegając obowiązujących przepisów. Dzieci poniżej 10 roku życia muszą także nosić kamizelkę ratunkową w wodzie i na zewnątrz, na pokładzie, zgodnie z instrukcjami Straży Przybrzeżnej, niezależnie od ich umiejętności pływania. Wszystkie osoby w wieku poniżej 21 lat muszą być nadzorowane przez dojrzałą osobę dorosłą. Dzieci w wieku do 1 roku życia mogą przebywać wyłącznie w kabinie jachtów.

Yachty Dubai Marina GATE U

Skutery Jumeirah 3 - Dubai

Yachty D-Marin Marasi Bay Marina