Rejs Dubaj

Doświadcz niepowtarzalnego zachodu słońca nad magicznymi wodami Dubaju podczas naszego trzygodzinnego wieczornego rejsu jachtem. Rozpoczynamy naszą podróż z malowniczej Dubai Marina, przygotowując się na niezapomniane widoki i wyjątkowe chwile na morzu.

Trasa rejsu:

Dubai Marina

Zaczynamy naszą podróż w jednym z najbardziej rozpoznawalnych portów na świecie - Dubai Marina. Podziwiaj świetlistą panoramę nowoczesnych wieżowców, kiedy wyruszamy na wodę.

JBR (Jumeirah Beach Residence)

Przemierzaj wody wokół JBR, gdzie zachód słońca oświetla piaszczyste plaże i tętniące życiem promenady, tworząc magiczną atmosferę

Blue Waters

Zanurz się w urokach wyspy Blue Waters, gdzie czekają na Ciebie nie tylko imponujące widoki na morze, ale także luksusowe restauracje, sklepy i atrakcje rozrywkowe.

Palm Jumeirah

Podziwiaj zachód słońca nad Palm Jumeirah, gdzie horyzont wypełniają niezwykłe kształty luksusowych willi i hoteli, w tym słynnego Atlantis The Palm.

Burj Al Arab

Przemierzaj wody wokół ikonicznego Burj Al Arab, gdzie zachód słońca oświetla tę symbolizującą luksus budowlę, tworząc niezapomniany widok.

Atlantis The Palm i Atlantis The Royal

Zakończ naszą podróż z zachodem słońca nad hotelem Atlantis The Palm, a następnie podziwiaj świetlistą panoramę nowego hotelu Atlantis The Royal.

Dołącz do nas na niezapomnianym wieczornym rejsie jachtem na zachód słońca i zanurz się w magii Dubaju podczas tej niepowtarzalnej przygody na morzu!